SPECJALISTA DS. SPRZEDAŻY – PROWADZENIE PUNKTU DETALICZNEGO I E-SKLEPU

Dla naszego Klienta niekwestionowanego lidera w branży wag sklepowych i przemysłowych, dostawcy rozwiązań dla gastronomi, systemów POS oraz pakowarek próżniowych poszukujemy Pracownika do prowadzenia i rozwoju punktu sprzedaży detalicznej oraz do obsługi sklepu internetowego.

OPIS STANOWISKA:

  • Obsługa punktu sprzedaży detalicznej oraz sklepu internetowego
  • Dbałość o właściwą ekspozycje sklepu, ilość produktów i poziom zamówień
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Realizacja zamówień internetowych
  • Organizowanie inwentaryzacji i nadzorowanie akcji marketingowych
  • Przyjmowanie i wyjaśnianiem reklamacji
  • Nadzór nad raportami kasowymi
  • Raportowanie wykonanej pracy
  • Obsługa logistyczna wysyłek, zleceń serwisowych itp.

WYMAGANE KOMPETENCJE I DOŚWIADCZENIE:

  • Doświadczenie w kontakcie z klientem,
  • Wykształcenie min. średnie,
  • Czynne prawo jazdy kat. B.,
  • Umiejętność obsługi komputera,
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie średnio-zaawansowanym
  • Dobra organizacja pracy
  • Mile widziane doświadczenie w handlu
  • Samodzielność
  • Wiedza z zakresu sprzedaży i marketingu
  • Zorientowanie na wyniki
  • Komunikatywność

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię od realizacji sprzedaży i premię roczną
  • Stabilność zatrudnienia
  • Szkolenia handlowe i produktowe
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Stabilne wynagrodzenie
  • Stałe godziny pracy (od 8 do 16) od poniedziałku do piątku

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres cv@beework.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Do wysyłanej aplikacji prosimy załączyć niniejszą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)”.