ACCOUNT MANAGER IT

Dla naszego Klienta, firmy działającej w sektorze zaawansowanych technologii informatycznych poszukujemy Account Managera IT.

OPIS STANOWISKA:

  • Sprzedaż nowoczesnych rozwiązań informatycznych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów
  • Nawiązywanie i utrzymywanie długofalowych relacji biznesowych
  • Obsługa przed- i posprzedażowa Klientów
  • Prowadzenie spotkań i negocjacji handlowych
  • Realizacja wyznaczanych celów sprzedażowych
  • Bieżące raportowanie według obowiązujących standardów
  • Śledzenie trendów w branży, monitoring rynku i konkurencji
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki na rynku

WYMAGANE KOMPETENCJE I DOŚWIADCZENIE:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży B2B
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność identyfikowania potrzeb klienta i budowania dobrych relacji
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność samodzielnego planowania i wyznaczania celów sprzedażowych
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • Umiejętność pracy w zespole i pod presją czasu
  • Dodatkowym atutem będzie znajomość podstaw branży IT

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze na podstawie umowy o pracę
  • Atrakcyjne warunki płacowe – wysoka podstawa – także na okresie próbnym
  • System prowizyjny bez limitu – GWARANCJA PREMII już na okresie próbnym
  • Elastyczne godziny pracy
  • Możliwość pracy zdalnej (2-4 dni w miesiącu)
  • Stabilność zatrudnienia
  • Pracę w zgranym, młodym zespole
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód – także do użytku prywatnego, laptop, telefon)
  • Szkolenia handlowe i produktowe
  • Prywatną opiekę medyczną

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres cv@beework.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Do wysyłanej aplikacji prosimy załączyć niniejszą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)”.