INŻYNIER SPRZEDAŻY

Dla naszego Klienta z branży wag sklepowych i przemysłowych, dostawcy rozwiązań dla gastronomi, systemów POS oraz pakowarek próżniowych poszukujemy Inżyniera Sprzedaży.

OPIS STANOWISKA:

  • Dostosowywanie i wdrażanie rozwiązań z oferty firmy do specyfiki pracy klienta.
  • Zapewnienie wsparcia technicznego dla działu sprzedaży i marketingu
  • Doradztwo techniczne dla klientów końcowych oraz partnerów biznesowych
  • Rozwiązywanie problemów technicznych w zakresie oferowanych przez firmę produktów
  • Optymalizacja i automatyzacja procesów produkcji u klientów
  • Identyfikacja potrzeb oraz wymagań technicznych klientów
  • Koordynacja i nadzór nad rozwojem oferty produktowej
  • Opracowywanie dokumentacji technicznej, instrukcji montażowych oraz eksploatacyjnych. Tłumaczenie dokumentacji z jęz. angielskiego

WYMAGANE KOMPETENCJE I DOŚWIADCZENIE:

  • Wykształcenie wyższe techniczne – preferowany kierunek: automatyka, elektronika, robotyka.
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku
  • Język angielski na poziomie umożliwiającym czytanie i przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • Rozwinięta umiejętność technicznego myślenia, tworzenia innowacyjnych rozwiązań z zakresu elektroniki i automatyki
  • Umiejętność tworzenia opisów i rysunków technicznych
  • Zdolności interpersonalne, negocjacyjne, samodzielność i zaangażowanie
  • Dokładność i zmysł analityczny
  • Prawo jazdy kat. B.

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Premię od realizacji sprzedaży i premię roczną
  • Stabilność zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Szkolenia handlowe i produktowe
  • Prywatną opiekę medyczną

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres cv@beework.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Do wysyłanej aplikacji prosimy załączyć niniejszą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)”.