.NET Developer

Dla naszego Klienta czołowego integratora systemów ERP oraz doświadczonego partnera firmy Comarch, poszukujemy .NET Developera.

Miejsce Pracy: Warszawa / Lublin / Białystok

OPIS STANOWISKA

  • Projektowanie, implementacja oraz testowanie nowych funkcjonalności aplikacji
  • Projektowanie i budowanie rozwiązań opartych o Microsoft SQL Server, Microsoft .NET Framework, Crystal Reports
  • Wsparcie przy utrzymaniu projektu, rozwiązywanie bieżących problemów

OCZEKIWANIA

  • 2 lata doświadczenia w zawodzie
  • Bardzo dobra znajomość C#
  • Dobra znajomość Visual Studio
  • Dobra znajomość Crystal Reports
  • Praktyczna znajomość relacyjnych baz danych (preferowane doświadczenie w zakresie Microsoft SQL Server)

OFERUJEMY

  • Atrakcyjne wynagrodzenie – w zależności od umiejętności oraz rodzaju umowy
  • Udział w prestiżowych projektach informatycznych
  • Pracę w miłej atmosferze
  • Szkolenia i możliwość stałego podnoszenia kwalifikacji zawodowych
  • Rodzaj umowy: B2B / umowa o pracę
  • Pracę na pełny etat

Wszystkich zainteresowanych prosimy o pilne przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres cv@beework.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Do wysyłanej aplikacji prosimy załączyć niniejszą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)”.