PRZEDSTAWICIEL HANDLOWY – POLSKA ZACHODNIA

Dla naszego Klienta niekwestionowanego lidera w branży wag sklepowych i przemysłowych, dostawcy rozwiązań dla gastronomi, systemów POS oraz pakowarek próżniowych poszukujemy Przedstawiciela Handlowego – województwa: pomorskie, zachodnio-pomorskie, kujawsko-pomorskie, wielkopolskie, lubuskie, śląskie, opolskie, dolnośląskie.

OPIS STANOWISKA:

  • Realizacja założonych celów sprzedażowych
  • Aktywne pozyskiwanie nowych klientów i kanałów dystrybucji
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Obsługa posprzedażowa klientów
  • Prowadzenie prezentacji produktowych
  • Poszukiwanie nowych możliwości rozwoju sprzedaży dla aktywnych klientów
  • Bieżące raportowanie wyników
  • Śledzenie trendów w branży, monitoring rynku i konkurencji
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki na rynku

WYMAGANE KOMPETENCJE I DOŚWIADCZENIE:

  • Minimum 2 lata doświadczenia w sprzedaży
  • Umiejętność prowadzenia rozmów handlowych i negocjacji
  • Wysoka kultura osobista
  • Umiejętność budowania długofalowych relacji z klientami
  • Gotowość do podróż służbowych
  • Bardzo dobra organizacja pracy
  • Wysokorozwinięte zdolności komunikacyjne i negocjacyjne
  • Umiejętność samodzielnego planowania i wyznaczania celów sprzedażowych
  • Nastawienie na realizację zadań i osiąganie założonych celów
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Znajomość branży dilerów fiskalnych i/lub integratorów i/lub gastronomii będzie dodatkowym atutem.

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Premię od realizacji sprzedaży i premię roczną
  • Stabilność zatrudnienia
  • Niezbędne narzędzia do pracy (samochód, laptop, telefon)
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Szkolenia handlowe i produktowe
  • Prywatną opiekę medyczną

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres cv@beework.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Do wysyłanej aplikacji prosimy załączyć niniejszą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)”.