SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Dla naszego Klienta z branży wag sklepowych i przemysłowych, dostawcy rozwiązań dla gastronomi, systemów POS oraz pakowarek próżniowych poszukujemy Specjalisty ds. Marketingu

OPIS STANOWISKA:

  • Udział w opracowaniu i realizacji polityki marketingowej firmy
  • Wsparcie zarządu w bieżących działaniach
  • Kontakt z podwykonawcami i dostawcami
  • Monitoring rynku i konkurencji
  • Przygotowywanie materiałów marketingowych
  • Prowadzenie social mediów
  • Realizacja i koordynacja działań marketingowych
  • Przygotowywanie i realizacja eventów branżowych
  • Budowanie pozytywnego wizerunku firmy i marki na rynku
  • Realizacja zadań oraz osiąganie efektów pracy

WYMAGANE KOMPETENCJE I DOŚWIADCZENIE:

  • Doświadczenie w pracy na  podobnym stanowisku będzie dodatkowym atutem
  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Umiejętność pisania i redagowania tekstów, tzw. ’lekkie pióro”
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Office; (Word, Excel, PowerPoint)
  • Kreatywność i zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • Samodzielność, wysoki poziom umiejętności organizacyjnych
  • Otwartość, przebojowość, komunikatywność
  • Umiejętność pracy zespołowej

KANDYDATOM OFERUJEMY:

  • Umowę o pracę
  • Stabilność zatrudnienia
  • Możliwości rozwoju zawodowego w międzynarodowej firmie
  • Szkolenia handlowe i produktowe
  • Prywatną opiekę medyczną

Wszystkich zainteresowanych prosimy o przesłanie CV oraz listu motywacyjnego na adres cv@beework.pl

Zastrzegamy sobie prawo kontaktu z wybranymi osobami.

Do wysyłanej aplikacji prosimy załączyć niniejszą klauzulę:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 roku o ochronie danych osobowych, Dz. Ustaw nr 133 poz. 883)”.